Životní pojištění

Jak nastavit životní pojištění pro děti

Pro své dítě chceme vždy jen to nejlepší a životní pojištění není výjimkou.

Většina rodin se začíná zajímat o životní pojištění pro své dítě již v půl roce věku, kdy miminko začíná lézt a vše ho nesmírně zajímá, díky čemuž začíná malému neposedovi hrozit nebezpečí úrazu.

Vybírat můžeme ze široké palety pojistek, které životní pojištění pro děti nabízí. Záleží na nás, co od životního pojištění očekáváme. Životní pojištění umí dítě i rodiče finančně zajistit v případě onemocnění, úrazu nebo hospitalizace. Dokáže také překlenout výpadek příjmů, pokud rodič musí pečovat o nemocné dítě a nabízí pojistné krytí pro mnohé další nepříjemné situace.

Důležité je pojištění velmi vážných onemocnění, mezi které patří žloutenka a jiné závažné infekční nemoci, infekce z přisátého klíštěte, srdeční onemocnění..., léčba je obvykle zdlouhavá a pro rodiče znamená výrazný propad příjmu, přičemž pouze prvních devět dnů (šestnáct samoživitel) může rodič čerpat dávku na ošetřování člena rodiny.

Životní pojištění je možno nastavit tak, aby krylo denní odškodné po dobu léčení, trvalé následky úrazu, invaliditu a další druhy pojistného krytí.

Dále si položme otázku, zda chceme dítě pouze pojistit nebo mu i spořit. A zda pojistit dítě samostatně nebo v jedné smlouvě společně s jedním z rodičů.

Protože nabídka životního pojištění pro děti je bohatá a orientovat se v podmínkách jednotlivých pojišťoven není snadné, je výhodné využít při výběru vhodného životního pojištění pro děti služby odborníka, který se v oblasti životního pojištění orientuje.

Právě takovýmto odborníkem, který není vázaný pouze na produkty jedné finanční instituce, ale má přehled a vybírá z kompletní nabídky životního pojištění, je finanční poradce. Pokud nechcete při výběru životního pojištění pro vaše dítě ponechat nic náhodě, volejte finančního poradce na telefonní číslo +420 607 818 462, nebo pište na adresu financni-poradce-plzen@seznam.cz

Pokud máte zájem o životní pojištění pro své dítě, potřebujete poradit, získat potřebné informace a využít pomocnou ruku při výběru a nastavení podmínek pojistky, neostýchejte se zavolat.

Další články:
Životní pojištění a úspora zaměstnavatele, která vzniká odpočtem od daňového základu.
Životní pojištění k hypotéce umí předejít mnohé nepříjemné situaci.

Kontaktní údaje
Finanční poradce
Petr Boubel
Telefon: +420 607 818 462
e-mail: financni-poradce-plzen@seznam.cz
Menu
Tématické stránky

Jak nastavit životní pojištění pro děti.


Životní pojištění