Životní pojištění

Proč se životní pojištění vyplatí

Životní pojištění má na trhu své místo, především rizikové pojištění, které klient platí za přesun rizika, že se mi něco stane, na pojišťovnu. Z těchto peněz se mu nevrátí ani koruna, pokud se mu nic nestane, což je koneckonců podstata pojištění obecně. Úrazové pojištění je čitelné.

Životní pojištění nabízí i možnost směřovat volné prostředky klienta do podílových investičních fondů. Pro konzervativnější potom existuje kapitálové pojištění s minimálním garantovaným zhodnocením úspor.

Životní pojištění dokáže zajistit dodatečné prostředky jak na stáří, tak pro případ náhlých nepříjemných událostí, jakými jsou úmrtí pojištěného, invalidita a další zdravotní komplikace. Hlavní výhodu představuje, že jako jediné pojištění nabízí tuto ochranu na základě klasického pojistného principu, kdy pojistná ochrana běží od počátku smluvního vztahu. Klient tak může i záhy po uzavření pojistné smlouvy dostat v případě pojistné události předem určenou částku.

Další články:
Životní pojištění, stavební spoření, penzijní připojištění a hypotéka umí snížit daňový základ v řádu tisíců ročně.
Životní pojištění nabízí asistenční služby jako doplňkovou službu.
Penzijní reforma zahýbala atraktivitou zaměstnaneckých výhod, zájem o životní pojištění stoupá, top benefity, které firmy svým zaměstnancům poskytují, se však příliš nemění.
Životní pojištění k hypotéce umí předejít finančním následkům různých životních situací.

Kontaktní údaje
Finanční poradce
Petr Boubel
Telefon: +420 607 818 462
e-mail: financni-poradce-plzen@seznam.cz
Menu
Tématické stránky

Jaké jsou důvody, proč se životní pojištění vyplatí.


Životní pojištění