Životní pojištění

Pojištění rakoviny prsu

Pokud je rakovina prsu diagnostikovaná včas, ve většině případů se dá úspěšně léčit. Pojištění rakoviny prsu pomůže ženě překonat finanční výpadek v době léčby.

O pojištění rakoviny prsu a ženských pohlavních orgánů se zajímají především ženy ve věku 35 až 50 let, u kterých by výpadek přijmu po dobu léčby znamenal ohrožení finanční situace jejich rodiny či neschopnost dostát svým finančním závazkům.

Ženy se domnívají, že krytí rakoviny prsu pokrývá jejich stávající životní pojištění. Avšak zejména u starších pojistek, které nebyly aktualizovány, takové krytí vůbec není. Až poslední dobou se pojišťovny začaly zaměřovat i na krytí rakoviny prsu.

Vybrat nejvýhodnější pojištění rakoviny prsu dokáže finanční poradce, který vybírá z kompletní palety pojistek dostupných na českém trhu. Pokud nechcete ponechat při výběru vhodné pojistky nic náhodě, volejte finančního poradce na telefonní číslo +420 607 818 462, nebo pište na adresu financni-poradce-plzen@seznam.cz

Kontaktní údaje
Finanční poradce
Petr Boubel
Telefon: +420 607 818 462
e-mail: financni-poradce-plzen@seznam.cz
Menu
Tématické stránky
Úrazové pojištění dítěte pojistí malého nezbedu.
Pojištění rakoviny prsu
Rakovina prsu je nejčastějším typem rakoviny, které postihuje ženy v České republice. Ročně u nás tímto druhem rakoviny onemocní více než 6 000 žen. Pojištění rakoviny prsu pomůže ženě překonat finanční výpadek v době léčby.

Životní pojištění